• Wpisów: 79
  • Średnio co: 14 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 03:09
  • Licznik odwiedzin: 19 564 / 1175 dni
 
na.walizkach
 
Do naszej sesji narzeczeńskiej pozostał tydzień .
Chciałabym aby pogoda była piękna, outfit szykowny i humor wyśmienity :D i nie tylko ..


A właściwie Pinger miał problemy z dodaniem wpisu i dodaję go po fakcie . xd
Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej są już pod obróbką fotografów :) nie mogę się doczekać ....

Ważny szczegół aby do dnia takiej sesji zadbać o nasz uśmiech aby był biały  :) Białe zęby to podstawa pięknego uśmiechu :P

Sięgnełam po radykalny środek wybielający a jest nim produkt który umożliwia nam w warunkach domowych wybielanie i jest nim produkt HiSmile firmy z Australii.


1.jpg

Na taki zestaw trzeba było chwilę poczekać zwłaszcza że musiałam go sobie osobiście odebrać w jednym punkcie Royal Mail aby uiścić opłatę cłową którą mi dodatkowo naliczono w wysokości 17.25£
Wartość całej paczki była dość  wysoka więc już taka kwota nie robiła różnicy . Chciałam już mieć ją w swoich rękach.
2.jpg


3.jpg

Zdecydowałam się na zestaw startowy który zawierał 3 strzykawki żelu wybielającego , lampę ledową wraz z wkładką żelową  - 49,99£
4.jpg

Oraz dodatkowe pudełko 3 strzykawek żelu wybielającego - 24,99£ aby dla mnie i dla P. starczyło na  dwie sześciodniowe sesje wybielające.
6.jpg

Z lampy ledowej korzystaliśmy wspólnie ..sama lampa ledowa po odliczeniu ceny żelu wybielającego to koszt 25£
7.jpg

Naświetlenie niebieskim światłem które daje ta lampa z akceleratorem Led powoduje że żel zaczyna wybielać naszą płytkę nazębną :)
8.jpg


9.jpg


10.jpg

Wybielanie jest niezwykle łatwe i szybkie :D
Zależy od rodzaju naszego uzębienia ale zabieg jest raczej bezbolesny . W moim wypadku odczułam lekką nadwrażliwość zębów ale która bardzo szybko znikła :) Zabieg także nie jest czasochłonny , dokładnie trwa 10 minut .
11.jpg

Efekty błyskawiczne po pierwszym użyciu naprawdę było widać różnicę  w odcieniu uzębienia.
Warto zadbać aby te efekty pozostały jak najdłużej i wprowadzić białą dietę . Czyli na wykluczeniu z naszego jadłospisu produktów posiadających barwniki. Czytałam że są to barwniki E100 – E199 (BEZ E170 I E171)
I oczywiście palenie papierosów które są najczęstszym powodem przebarwień .

U mnie jest to kawa , dużo kawy :P :P
12.jpg


13.jpg


14.jpg

Żałuję że dopiero teraz sięgnełam po ten produkt , właśnie takiej ,,pomocnej ręki,, potrzebowałam aby zacząć odnosić rezultaty .
Zwłaszcza  że miałam straszne przebarwienie przedniej górnej jedynki która dawała ciemne tło dla sąsiadującej porcelanowej jedynki która oczywiście za te kilka lat nie zmieniła odcienia nic a nic . :)
bay.png

Tyle przygotowań , tyle nerwów ..więcej opowiem jak już pojawią się nasze zdjęcia ...rozpakowałam już walizki :) jestem w domu uff mogę odpocząć . ^^

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego