• Wpisów: 79
  • Średnio co: 13 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 03:09
  • Licznik odwiedzin: 19 318 / 1115 dni
 
na.walizkach
 
Mam taki zestaw lakierów hybrydowych razem z lampą UV i kilkoma drobnymi rzeczami które kupiłam 2 lata temu na Allegro. (Użyłam go tylko raz :D)

Już wtedy chciałam pójść w wygodne rozwiązanie co do malowania paznokci bo lakier hybrydowy nie odpryskuje, i wzmacnia płytkę paznokcia.

Odrazu się zniechęciłam kiedy po godzinie lakier zszedł całymi płatkami z paznokci jak skórka pomarańczy. :P :P

Nie chciałam rozumieć co zrobiłam źle , więc nie zagłębiałam się w tą sprawę.
Z wielkim niesmakiem wrzuciłam cały zestaw na dno szafy. :0 :D

Przyjełam za fakt że lakiery są jakieś ,,badziewne,, i ich dobrej  jakości nie powinnam się spodziewać za cenę  125zł. (10lakierów + lampaUV to niska okazjonalna cena )

Nie miałam ani żadnej wiedzy na ten temat (nie czytałam, nie oglądałam tutoriali) ani nie miałam odpowiednich narzędzi .

1.jpg


Nie miałam ani dłutka ani patyczków bambusowych do odchylania skórek , tym bardziej nożyczek czy obcążków do ich wycinania.

Nie wiedziałam że oprócz primera może być potrzebny także base coat czyli nasza baza pod kolory. :D :D .

Od kiedy zostałam Narzeczoną pasowało podnieść standard swojej prezentacji.
P. wybrał dla mnie klasyczny pierścionek z szlachetnym kamieniem z wyższych półek cenowych .
Nigdy nie sądziłam że ten facet aż tak ,,zaszaleje,, naprawdę wielki szacuneczek do mnie! :D :D :D
Tak bardzo mu zależało.
Jak tak o tym myślę to aż się ciepło na sercu robi ...
No i jak śmiem nosić  na takich zaniedbanych dłoniach takie biżuteryjne cudo ?! Nie śmiem ...

Ostatnimi czasy byłam u kosmetyczki ze 3 razy aby wykonać paznokcie. :) Od P nauczyłam się kalkulować pewne sprawy więc sobie wszystko przekalkulowałam no i oczywiście wyszło mi że najlepiej tworzyć samej  sobie paznokcie ... w czasie kiedy oglądałam tuturiale dowiadując się o istnieniu tych i innych produktów do paznokci notowałam i kupowałam  online ,,wszystko,, co konieczne i potrzebne. :D

Zestaw narzędzi ..konieczne : bloczki polerskie, pilniki, nożyczki, pędzelki, cążki, waciki bezpyłowe itd.


2.jpg

Zestaw narzędzi do dłoni i stóp kupiłam na ebay patrzyłam jeszcze kilka razy potem i... już tak ,,wypasionego ,, zestawu nie widziałam .

15.jpg

No i oczywiście produkty potrzebne do wykonania paznokci .
Zależało mi na przedłużeniu płytki paznokcia -- hybrydy na żelu ;) :) więc mamy tu formy do paznokci do wielookrotnego użytku , żel  transparentny , żel kamuflujący cover , żel budujący w kolorze transparentnego różu, żel budujący biały, pokrycie na żel i na kolor hybrydowy, bazę, odtłuszczasz do płytki paznokcia
20.jpg

Wyrównuję płytkę paznokcia pilniczkiem- odchylam skórki patyczkiem- wycinam skórki- wygładzam,matuję bloczkiem polerskim
21.jpg

-odtłuszczam palce,paznokcie
22.jpg

- nakładam primer cienką warstwę - czekam aż odparuje
23.jpg

nakładam basecoat - wkładam pod lampę na 3 minuty- nakładam formy na paznokcie - nakładam żel budujący przeźroczysty przedłużając płytkę paznokcia - wkładam pod lampę na 3 minuty- odklejam formy - dokładam drugą warstwę żelu  kładąc grubszą wartwę w linii stresu- wkładam pod lampę UV na 3 min

24.jpg

Zmywam warstwę dyspersyjną cleanerem opiłowywuję paznokieć - wygładzam bloczkiem polerskim - oczyszczam z pyłu - przemywam cleanerem

25.jpg

Podobno nie jest konieczne kłaść base coat pod lakier hybrydowy więc tego nie robię .. nakładam trzy warstwy koloru każdą wkładając pod lampę na 2 minuty oraz na końcu jedną wartwę top coatu :)


Nie jestem tylko pewna czy mogę tym samym żelem budującym transparentnym z Silcare Pure Line nadbudowywać paznokieć . Podobno tylko takie jednofazowe mogą wystarczyć do reszty potrzeba jeszcze utwardzacza  Ale nie mam pojęcia gdzie to wyczytać ;)wiem jako dodatkową informację że można go nakładać na tipsy . :)

Kolor hybrydowy na paznokciach żelowych to Blush Teddy z CND :) :)
26..jpg


27..jpg

Za wszystko zapłaciłam 110 £ . Oczywiście do usuwania koloru hybrydowego używam acetonu 99% .

Hybrydę na żelu wykonałam po raz trzeci . U Kosmetyczki wydałabym kwotę 99£ na ten czas. ;)
Jak człowiek czegoś bardzo pragnie to mu się uda! :D


bay.png

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego